Android Apps APK Free Download
Home Apps Games Wallpapers Ringtones

Shqip TV APK Download 3.0

Shqip Live TV eshte program per android qe ju mundeson ti shikoni te gjitha...


Description
4.6
Description
Shqip Live TV eshte program per android qe ju mundeson ti shikoni te gjitha kanalet shqiptare ne telefonin tuaj android ne formaton HD. Programi eshte shum i shpejt dhe ju do ti shihni kanalet pa bllokime dhe ngadalsime.
Deri tani kemi futur kanalet televizive nga Shqiperia, Kosova ,Maqedonia, kanale fetare , dokumentar,programe muzikore dhe kanale per sport. Nese ju deshironi te shtojm ndonje kanal tjeter na kontaktoni.
Se shpejti do te shtohen edhe shum kanale te tjera.

Nese e vlersoni kete app me me pak se 5 ylla vertet esht turp. Per punen e lodhshme qe kemi bere qe te krijojm nje app perfekt ku do te mund te shtojm kanale pa bere update app-n ja vlen te beni 5ylla. Tjua kujtojm se kete sherbim ju a ofrojme pa pagese.

MORE INFO

  • License Free
  • Op. System Android 2.2 and up
  • Category Media & Video
  • Author Arlind Pajaziti
  • Security level 0% safe
  • Size 8.8M
  • Downloads 1000+
  • Date 08.16.13

App SIMILAR TO Shqip TV